Przedłużenia rzęs. Czy to jest tego warte?

Wysłane przez Ruben Steinfeld NA


Czy jest jakaś kobieta, która nie chce pięknych i pełnych objętości rzęs? Nie wydaje mi się. To marzenie prawie każdej kobiety na świecie. Przedłużanie rzęs jest jednym z rozwiązań, ale czy warto?

Oczy są często najważniejszą częścią każdej sesji makijażu. Jak więc można sprawić, by rzęsy wyglądały spektakularnie? Jeśli masz jakieś problemy z rzęsami lub tuszem do rzęs i nie wystarczą one do ich rozwiązania, możesz spróbować przedłużyć rzęsy. 

 

Jednak najpierw należy wiedzieć, jakie efekty może przynieść ten proces.

Poniżej możesz odkryć kilka zalet noszenia przedłużonych rzęs, ale kilka wad. Sprawdź, czy przedłużanie rzęs jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

Po pierwsze, należy wiedzieć, że ten rodzaj leczenia jest czasochłonny i niezbyt tani, ponieważ trzeba regularnie uzupełniać rzęsy. Po drugie, należy udać się tylko do rekomendowanego salonu piękności, gdzie znajdziemy profesjonalną kosmetyczkę.

Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiednią osobę, ponieważ jej kompetencje wpłyną na wynik.

  1. W porządku, pięknie wyglądasz na swoich rzęsach. Istnieje wiele metod, których można użyć do przedłużenia rzęs. Co więcej, możesz wybrać długość, grubość i materiał rzęs. Po tym zabiegu, Twoje rzęsy powinny wyglądać na grube i zdrowe. Na pewno jest to najlepszy efekt przedłużania rzęs.

Po drugie, jest to bardzo wygodna opcja dla tych z Was, którzy nie lubią spędzać tak dużo czasu na porannym makijażu. Dlatego też, jeśli masz odpowiednie przedłużanie rzęs, prawdopodobnie nie musisz już używać tuszu do rzęs. Są one zdecydowanie dłuższe, grubsze i bardziej wyraziste. Dodatkowo, nie potrzebujesz lokówki do rzęs, ponieważ jest to kolejny efekt tego zabiegu.

Te zalety mogą być bardzo kuszące, jednak należy znać również ich wady. Niestety, są pewne. Wymieńmy kilka z nich.

  1. Wydłużone rzęsy naprawdę często osłabiają Twoje naturalne rzęsy. Są one cięższe od Twoich własnych rzęs i dlatego mogą obciążać Twoje powieki. Ponadto, jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się zrezygnować z przedłużania rzęs, Twoje naturalne rzęsy będą bardzo słabe i trudne do wzmocnienia. Możesz nawet stracić ich część.
  2. Innym stożkiem tego zabiegu może być uczulenie na fałszywy materiał rzęsowy lub klej. Istnieje również ryzyko, że przedłużone rzęsy będą ściskać powieki. Co więcej, codzienne usuwanie makijażu będzie zdecydowanie bardziej czasochłonne i należy uważać, aby nie zniszczyć tych przedłużonych rzęs, cały czas myć powieki.

Kolejnym stożkiem noszenia przedłużonych rzęs jest fakt, że trzeba je stylizować prawie codziennie. Po nocy często nie wyglądają one tak ładnie i należy je szczotkować specjalną szczotką. Mogą być bardzo problematyczne na basenie, a także w innych miejscach z wodą, ponieważ nie należy ich moczyć.

Podsumowując, przedłużanie rzęs może być najbardziej skutecznym zabiegiem, jeśli nie lubisz swoich rzęs i spędzasz zbyt wiele czasu na makijaż. Zanim jednak się na to zdecydujesz, powinieneś wybrać odpowiedni salon piękności i upewnić się, że jest on Ci potrzebny. Czasami lepiej jest zacząć używać dobrej odżywki i pozwolić rzęsom rosnąć mocniej. Powinnaś zawsze pamiętać również o wadach przedłużania rzęs!

← Starszy post Nowszy post →

zostaw komentarz

all articles

beauty cosmetics

Sucha skóra - jak się przed nią chronić?

Ruben Steinfeld Przez Ruben Steinfeld

Najzdrowsze owoce na poprawę kondycji skóry

Ruben Steinfeld Przez Ruben Steinfeld

ŁATWE I SKUTECZNE MASKI NA WŁOSY DOMOWEJ ROBOTY

Ruben Steinfeld Przez Ruben Steinfeld

SKWALAN - DLACZEGO TWOJA SKÓRA GO POTRZEBUJE?

Ruben Steinfeld Przez Ruben Steinfeld