Berkovicz Professional Mountain Spa Treatment

Unikalna, profesjonalna pielęgnacja

Wierzymy, że wszystkie potrzeby skóry można zaspokoić bogactwem natury, ale tylko w połączeniu z wiedzą, doświadczeniem i technologią. Tworzymy unikalne receptury z naturalnych ekstraktów i ziół od wieków znanych ze swoich upiększających właściwości, z innowacyjnymi osiągnięciami kosmetologii.

Nasza historia

"Wyrusz w podróż przez bogatą historię Berkovicz, luksusowej marki kosmetyków naturalnych, która od samego początku tworzy innowacyjne formuły do pielęgnacji skóry. Założona z myślą o wykorzystaniu mocy naturalnych składników aktywnych, Berkovicz płynnie połączyła tradycyjną mądrość z nowoczesną nauką. Z biegiem lat nasza marka ewoluowała, urzekając entuzjastów piękna niestandardowymi zabiegami kosmetycznymi oferowanymi w prestiżowych hotelach i spa. Poznaj historię Berkovicz, w której każdy produkt odzwierciedla dziedzictwo doskonałości, oddanie naturalnemu pięknu i obietnicę transformujących doświadczeń związanych z pielęgnacją skóry".

Berkovicz blog
Nasza wiedza
Technologia Berkovicz

Natura wzbogacona nauką

Wykorzystujemy naturalne składniki i wspieramy ich działanie innowacyjnymi formułami kosmetologicznymi, aby zwiększyć ich skuteczność i aktywność w skórze.

Innowacje w kosmetykach

Zanim produkt trafi w Twoje ręce, przeprowadzamy dziesiątki prób trwających miesiące lub lata, aby mieć pewność, że stworzyliśmy coś idealnego dla Twojej skóry.

cruelty free

Nie testujemy na zwierzętach

Prowadzisz sklep lub salon kosmetyczny?

Jeśli prowadzisz sklep lub salon kosmetyczny podejmijmy współpracę. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie, aby omówić szczegóły naszej współpracy.

Skontaktuj się z nami