MGIEŁKI DO TWARZY: PIELĘGNACJA SKÓRY W WERSJI SPRAYOWEJ

Wysłane przez Ruben Steinfeld NA

Najpopularniejsze obecnie produkty kosmetyczne są w sprayu: łatwym i szybkim w użyciu dla pięknej i świecącej skóry. Wśród must-haves, przedstawiamy Państwu mgiełkę do twarzy!

 

CO TO SĄ MGIEŁKI DO TWARZY I JAK ICH UŻYWAĆ ?

Mgiełka do twarzy pochodzi bezpośrednio z koreańskiej rutyny piękności i powoli zastępuje tonik do twarzy. Mgiełki do twarzy są zwykle stosowane w pierwszej fazie pielęgnacji skóry w celu jej rewitalizacji i nawilżenia, ale mogą również zastąpić stosowanie toniku do twarzy lub być stosowane do utrwalania makijażu

Ich działania są różne w zależności od rodzaju sformułowania, podczas gdy aplikacja jest zawsze taka sama. Spryskaj preparatem 2 lub 3 razy z odległości ok. 10 cm od twarzy i upewnij się, że dociera on do wszystkich interesujących miejsc (możesz również spryskać nim szyję). Pamiętaj, aby zamknąć oczy i odczekać kilka sekund, aż preparat całkowicie wyparuje i wchłonie się, aby kontynuować swoją zwykłą rutynę. Następnie możesz nałożyć swoje serum, krem lub kontur oczu.

Z CZEGO SĄ SŁAWNI?

Pielęgnacja skóry w formie sprayu staje się coraz bardziej modna, a we wschodnich miastach bardzo często stosuje się mgiełkę do twarzy. Na ulicach Tokio, Hong Kongu i Seulu, widząc kobietę wyciągającą z torby mgiełkę na twarzy i rozpylającą ją na twarzy, jest tak samo powszechna, jak ktoś wyciągający szminkę.

Mgiełka na twarzy działa jak unikalny zabieg na twarz przeciw stresowi oksydacyjnemu, odwodnieniu i zapaleniu skóry. Wśród wielu efektów poprawia wygląd skóry, tonizuje ją, ujednolica jej koloryt, reguluje wydzielanie sebum i zmniejsza jej jasność. Zmniejsza również zmarszczki i sprawia, że skóra staje się bardziej miękka. Nadaje się do wszystkich rodzajów cery, nawet do cery młodszej i wrażliwej. Mgiełka jest w stanie odświeżyć, ukoić i utrzymać nawilżenie skóry przez cały dzień.

PO CO NOSIĆ JĄ ZE SOBĄ?

Mieszkanie w zanieczyszczonym miejscu i przebywanie z dala od domu przez cały dzień może sprawić, że Twoja skóra będzie naprawdę zmęczona. Od wysokich temperatur w biurach i siłowniach po temperatury na świeżym powietrzu, nawilżanie skóry rano i wieczorem nie wystarczy. Wśród tak zwanych "mobilnych" kosmetyków, możesz wziąć spraye w dowolnym miejscu i używać ich z wieloma korzyściami w mniej niż 30 sekund.

Praktyczne jest noszenie w torbie mgiełki na twarz, aby szybko się naprawić, co pozwoli Ci nawilżyć i odżywić twarz w stresujący i niespokojny dzień.

Coraz częściej stosuje się spraye utrwalające makijaż, a także wody wzbogacone o składniki odżywcze, które mogą nawilżyć skórę, czyniąc ją bardziej elastyczną. Mgiełka, posiadająca składniki zmiękczające, jest w stanie łagodzić zaczerwienienia i podrażnienia.

EFEKT MAGICZNEGO BLASKU

Innym powodem, dla którego chcesz zastosować mgiełkę do twarzy jest efekt "blasku": sprawi ona, że Twoja skóra będzie promienna tym samym zmniejszając niedoskonałości. Efektem końcowym jest naturalnie świeża i zdrowa twarz. Te efekty możesz osiągnąć dzięki nawilżeniu twarzy mgiełką. Daje ona przyjemne doznania i reguluje jasność i koloryt skóry.

Ważne jest, aby wiedzieć, że kiedy skóra, zarówno młoda jak i dojrzała, jest jaśniejsza, wygląda mniej zmęczona i młodsza, ponieważ dzięki temu zabiegowi działamy na rzecz zmniejszenia oznak starzenia się skóry.

Ten rewolucyjny aerozol zmienia się w spray obowiązkowy dzięki wielu funkcjom. Jest to jeden z najbardziej innowacyjnych produktów pielęgnacyjnych wśród produktów do pielęgnacji twarzy. 

Jej formuła zawiera silne przeciwutleniacze, naturalne minerały takie jak miedź oraz naturalne kompleksy nawilżające. Jest tak potężna, że skupia wiele korzyści w jednej formule. Mgiełki do twarzy to niezbędny produkt do pielęgnacji urody dla każdej kobiety!

← Starszy post Nowszy post →

zostaw komentarz

all articles

beauty cosmetics

Sucha skóra - jak się przed nią chronić?

Ruben Steinfeld Przez Ruben Steinfeld

Najzdrowsze owoce na poprawę kondycji skóry

Ruben Steinfeld Przez Ruben Steinfeld

ŁATWE I SKUTECZNE MASKI NA WŁOSY DOMOWEJ ROBOTY

Ruben Steinfeld Przez Ruben Steinfeld

SKWALAN - DLACZEGO TWOJA SKÓRA GO POTRZEBUJE?

Ruben Steinfeld Przez Ruben Steinfeld