Techniki wzmacniania skóry - osiągnij bajeczny wygląd z łatwością!

Wysłane przez Ruben Steinfeld NA

Czy starasz się wyglądać młodo i niesamowicie, ale nadal masz wrażenie, że możesz zrobić więcej? Pewnie zastanawiasz się, jak właściwie możesz poprawić wygląd swojej skóry? Cóż, jest wiele sztuczek, które możesz dodać do swojej codziennej rutyny pielęgnacji skóry i tak, znaleźliśmy je dla Ciebie! Czytaj dalej!

 

Skóra ma wiele ważnych funkcji. Chroni cię przed bakteriami, uszkodzeniami spowodowanymi ekspozycją na słońce, zanieczyszczeniami itd. Dlatego właśnie powinieneś używać wysokiej jakości produktów, aby pomóc swojej skórze pokryć wszystkie te problemy za Ciebie. Czasami skóra może wydawać się nieco zmęczona, dlatego też należy ją natychmiast wzmocnić.

 

Zrównoważona dieta jest kluczem do pobudzenia skóry

To wszystko zaczyna się tutaj. Jeśli chcesz pozostać w dobrej formie, zaczynasz od diety.

Aby pozostać piękną, należy zrobić to samo!

 

Superżywność uczyni cię niesamowitym

  • Zielona herbata - to najlepsza rzecz, jaką możesz pić codziennie i sprawia, że wyglądasz wyjątkowo. Wzmocni Twoją skórę, jak również może przyczynić się do uzdrowienia uszkodzeń skóry.
  • Pomidory - kolejny produkt OMG. Pomagają chronić Cię przed rakiem, a jeśli dodasz je do posiłków, będą zwalczać oparzenia słoneczne, dzięki czemu nie będziesz wyglądać jak prawdziwy pomidor.
  • Kwas tłuszczowy Omega-3 - wiemy, że to nie jest właściwie produkt. Jest jednak wiele rzeczy, które go zawierają, jak łosoś czy różne nasiona, a te są naprawdę łatwe do zdobycia. Omega-3 zwiększy jędrność skóry.

 

Czego należy unikać?

Alkohol! Unikaj alkoholu! To może być trudne do zrobienia - wiemy to i rozumiemy... Ale możemy razem podjąć to wyzwanie. Odcinanie alkoholu powstrzyma zatrzymywanie płynów, więc nie będziesz walczył z cellulitem!

 

Nawilżanie

Nawilżenie skóry sprawi, że będzie ona wyglądała na błyszczącą i nawilżoną. Powinieneś się upewnić, że używasz delikatnych środków czyszczących i kosmetyków w pełni naturalnych. Wybieraj kosmetyki na bazie wody i zwracaj uwagę na rodzaj skóry, do której zostały stworzone.

Ważne jest, aby pozostać nawodnionym. Zawsze trzymaj butelkę z wodą w torebce - Twoja skóra będzie Ci wdzięczna!

 

Wzmocnij skórę, unikając zabrudzeń:

Nie dotykaj go!

Czy to brzmi jak słowa twojej mamy? Tak jakby. Ale zgadujemy, że twoja mama używała ich w trochę innym kontekście. Sugerujemy, żebyś przestała zbyt często dotykać swojej twarzy. Twoje ręce są pełne bakterii, które mogą rozprzestrzenić się na całej twarzy. Wszyscy wiemy, że to nie jest dobre. Trzymaj ręce z dala od twarzy i zwiększ swoje szanse na wygraną w walce z trądzikiem i wysypkami!

Natychmiast umyj skórę

Zrób to raz lub nawet dwa razy dziennie. Dzięki umyciu twarzy pozbędziesz się brudu, zanieczyszczeń i kurzu. Oczywiście, nie panikuj i myj twarz zbyt często! Więcej niż wystarczająco dużo, to za dużo! Zbyt częste mycie sprawi, że Twoja skóra będzie produkować jeszcze więcej oleju, który zrekompensuje i zapobiegnie zgrywaniu się jej warstw.

Mamy też kilka pro-tipów dla ciebie:

  • Użyj letniej wody zamiast ciepłej
  • ZAWSZE zdejmuj makijaż przed snem
  • Nie zatykaj porów ciężkimi produktami.

 

Czas iść do łóżka. Podnieś swój wygląd nie robiąc nic.

Brzmi niesamowicie, prawda?! Po prostu odpręż się, a twoja skóra ci za to podziękuje.

W wyniku braku snu mogą pojawić się pewne wyłomy.  Również jeśli masz problemy ze snem, musisz pamiętać, że może to prowadzić do przedwczesnego starzenia się skóry. Aby pozostać młodym i pięknym musisz po prostu zdrzemnąć się. Brzmi łatwo? Dla mnie to brzmi niesamowicie! Podczas snu twoja skóra regeneruje się i wytwarza nowy kolagen. Przede wszystkim jednak musisz pamiętać, że aby wyglądać jak najlepiej, twoja skóra potrzebuje co najmniej 7-godzinnego snu.

 

Podsumowując

Teraz wiesz, jak utrzymać młodą skórę. Dlatego, aby pomóc Ci zapamiętać nasze wskazówki, dajemy Ci skrót do tego, co najważniejsze:

  • Przede wszystkim - Jedzcie zdrowo!
  • Po drugie - Nawilżaj!
  • Pamiętaj, aby nie dotykać swojej twarzy!
  • Ostatnia, ale nie mniej ważna sprawa. Idź spać!

Pamiętaj o tych zasadach i wyglądaj niesamowicie!

← Starszy post Nowszy post →

zostaw komentarz

all articles

beauty cosmetics

Sucha skóra - jak się przed nią chronić?

Ruben Steinfeld Przez Ruben Steinfeld

Najzdrowsze owoce na poprawę kondycji skóry

Ruben Steinfeld Przez Ruben Steinfeld

ŁATWE I SKUTECZNE MASKI NA WŁOSY DOMOWEJ ROBOTY

Ruben Steinfeld Przez Ruben Steinfeld

SKWALAN - DLACZEGO TWOJA SKÓRA GO POTRZEBUJE?

Ruben Steinfeld Przez Ruben Steinfeld