Błoto z Morza Martwego - cud dany nam przez naturę?

Wysłane przez Ruben Steinfeld NA

Chcemy, aby nasza skóra nie tylko wyglądała wspaniale, ale też była zdrowa, prawda? Aby uzyskać oba, spróbuj użyć błota z Morza Martwego! Wygląda na to, że to błoto może pomóc w walce z takimi problemami jak łuszczyca, bóle czy zapalenie. Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o jego niesamowitych właściwościach!

Morze Martwe. Gdzie to jest?

Morze Martwe znajduje się pomiędzy granicami Izraela i Jordanii, jako przedłużenie Afryki Wschodniej. Jest ono otoczone pięknymi, wysokimi klifami          i górami. Morze ma 9 mil (15 km) szerokości i 31 mil (50 km) długości. Morze to nazywane jest "martwym" z powodu wysokiego poziomu soli w jego wodach.            Ze względu na zasolenie nie mogą w nim żyć żadne organizmy, zarówno rośliny jak i zwierzęta (z wyjątkiem niektórych bakterii i grzybów mikrobiologicznych). Niemniej jednak, morze to może nas zaskoczyć swoimi darami, takimi jak błoto Morza Martwego.


Jak można skorzystać z błota z Morza Martwego?

Walka z łuszczycą

Błoto z Morza Martwego może zmniejszyć objawy łuszczycy i złagodzić ból, który powoduje. Dlaczego jest to możliwe? Duża ilość soli, jak również inne związki tego błota, są naprawdę skuteczne w zmniejszaniu objawów tej choroby.

Dla wszystkich czytających - Maska Błotna z Morza Martwego będzie działać również na ciebie. Szybko zobaczysz pierwsze efekty!

Pozbyć się trądziku

Czy wiesz, że błoto z Morza Martwego ma działanie antybakteryjne? To ważne, bo trądzik pojawia się na twojej skórze z powodu bakterii. Użycie masek błotnych lub innych zabiegów błotnych pomoże Ci w końcu pozbyć się tych źle wyglądających odłamków.

Ukojenie bólu

Udowodniono, że ten zabieg błotny prowadzi do zmniejszenia bólu w dolnej części pleców. Jeśli cierpisz z powodu takiego bólu, nie wahaj się. Załatw sobie błoto z Morza Martwego i daj sobie ulgę w bólu pleców. 

Złuszczanie, detoksykacja i oczyszczanie skóry

Możesz osiągnąć tak wiele, nakładając regularnie błoto na swoje ciało. Dlaczego więc nie zaczniesz go teraz używać?

Musisz usunąć martwe komórki skóry, jeśli nie chcesz zbierać toksyn, prawda? Możesz użyć błota, aby skóra wyglądała na świeżą i błyszczącą. Ponieważ błoto zawiera mnóstwo minerałów, które łatwo detoksuje Twoją skórę.

 

Dbaj o swoje włosy

Istnieje wiele czynników powodujących wypadanie włosów i trzeba o nie dbać. Błoto z Morza Martwego nie pozwala na kurczenie się Twoich naczyń krwionośnych, więc Twoje włosy będą dobrze odżywione. Nie zapomnij wmasować błota w skórę głowy i pozostawić je na jakiś czas na skórze. Następnie zmyj je letnią wodą.

 

Nakarm swoją skórę

Jakie zdrowe minerały zawiera to błoto? Chodzi mi głównie o sód, magnez, żelazo, a także potas. Dla nas, to brzmi wspaniale!

 

Oto skrótowe przedstawienie tego, co można zyskać dzięki Błocie z Morza Martwego:

  • Po pierwsze, walczy z łuszczycą
  • To pomaga pozbyć się trądziku
  • Co więcej, zwalcza ból pleców
  • Kolejną korzyścią jest to, że oczyszcza skórę
  • Zapobiega wypadaniu włosów
  • I wreszcie, co nie mniej ważne, zaopatruje Twoją skórę w minerały

Mam nadzieję, że udało nam się was przekonać, że błoto Morza Martwego jest koniecznością!

← Starszy post Nowszy post →

zostaw komentarz

all articles

beauty cosmetics

Sucha skóra - jak się przed nią chronić?

Ruben Steinfeld Przez Ruben Steinfeld

Najzdrowsze owoce na poprawę kondycji skóry

Ruben Steinfeld Przez Ruben Steinfeld

ŁATWE I SKUTECZNE MASKI NA WŁOSY DOMOWEJ ROBOTY

Ruben Steinfeld Przez Ruben Steinfeld

SKWALAN - DLACZEGO TWOJA SKÓRA GO POTRZEBUJE?

Ruben Steinfeld Przez Ruben Steinfeld