Kocanki piaskowe - tajemnica młodej i pięknej skóry

Wysłane przez Ruben Steinfeld NA

Kocanka piaskowa (Helichrysum), znana również jako włoska truskawka jest śródziemnomorskim sekretem wiecznego piękna, zdrowej i młodej skóry.

Kocanka piaskowa (Helichrysum) jest prawdziwym ratunkiem dla Twojej skóry.


Kosmetyki organiczne podbijają rynki piękności na całym świecie. Najnowszy trend jest taki, że prawie wszystko powinno być naturalne lub organiczne. Większość z nas chce mieć produkty o dobrej jakości, zawierające jak najmniej składników chemicznych. Każdego dnia atakujemy z każdej strony szkodliwymi czynnikami, dlatego chcemy ograniczyć wszelki zły wpływ na nasze zdrowie i ciało.

Większość ludzi czyta etykiety i poszukuje szkodliwych składników. Jeśli więc dbasz o swoje zdrowie, to oczywiste jest, że powinieneś dbać także o swoją skórę.

Kocanka piaskowa (Helichrysum) - co to jest?

Każdy z nas chce zatrzymać czas i zachować młody wygląd skóry. W dzisiejszych czasach nie tylko kobiety, ale i mężczyźni chcą wyglądać młodo i zredukować widoczne zmarszczki.

Kocanka piaskowa(Helichrysum) jest również nazywana wiecznym kwiatem, ponieważ nigdy nie blaknie. Należy ona do rodziny słoneczników i ma około 600 różnych gatunków.

Najpopularniejszy typ kwitnie z małymi żółtymi kwiatami. Jeśli chcemy otrzymać olejek eteryczny, musimy to zrobić poprzez proces destylacji. Według tych gatunków, możemy znaleźć nieśmiertelnik szczególnie w rejonie Morza Śródziemnego, Bałkanów, Afryki, Bliskiego Wschodu i Indii.

Korzyści płynące z olejku Helichrysum 

Regeneracja komórek skóry

Każdego dnia nasza skóra musi walczyć z wieloma zanieczyszczeniami, dlatego musimy pomagać w jej ochronie. To jeden z ważnych kroków, jeśli chcemy zachować młody wygląd na wieki. Najlepszym sposobem na to jest zacząć od podstaw. Kosmetyki z olejkiem immortelle będą idealne. Ten niesamowity kwiat ma moc regenerującą naszą skórę.

Dociera do najgłębszych płaszczy. Najbardziej efektywnym czasem na odbudowę naszej skóry jest noc. Podczas snu skóra ma możliwość regeneracji w szybszy sposób. Jeśli więc chcesz, aby Twoja skóra wyglądała zdrowo, nałóż serum z olejkiem immortelle i zobacz różnicę.

Walka z wolnymi rodnikami

Olej kocanki piaskowej (Helichrysum) zawiera wiele przeciwutleniaczy niezbędnych do walki z wolnymi rodnikami odpowiedzialnymi za wiele chorób. Arterioskleroza, rak, udar mózgu i starzenie się, to tylko niektóre z zagrożeń powodowanych przez dużą ilość wolnych rodników. Olej z nieśmiertelnika pomaga nam je zredukować oraz zachować dobre zdrowie i skórę.

Gładkie zmarszczki i przeciwstarzeniowe

W pewnym wieku, każdy z nas rozpoznaje pierwszą zmarszczkę. Nie oszukujmy się, ten nieprzyjemny moment. W dzisiejszych czasach nie tylko kobiety, ale i mężczyźni używają kremów przeciwstarzeniowych. Na rynku kosmetycznym istnieje wiele różnych rodzajów składników przeciwstarzeniowych. Nie wszystkie z nich naprawdę działają. Musimy mądrze wybierać. Ale dzięki naturze możemy sprawić, że znikną - olejek immortelle wygładza zmarszczki i drobne linie.

Zwiększenie produkcji kolagenu

Kolagen - nasza wielka tajna broń, dzięki której możemy zachować młodzieńczy wygląd. Kolagen jest odpowiedzialny za elastyczność, jędrność i nawilżenie skóry. Niestety, przed trzydziestym rokiem życia zaczyna emanować, dlatego tak ważne jest, aby go uzupełniać. Olej z kocanki piaskowej (Helichrysum) ma wspaniałą właściwość pobudzania produkcji kolagenu i mikrokrążenia.

Nawilżać  i tonizować olejkiem kocanki piaskowej(Helichrysum)

Pomimo zaniku kolagenu i wolnych rodników, istnieje również inne niebezpieczeństwo dla skóry - niewystarczająca ilość wody i odpowiednie nawilżenie. Istnieje jednak różnica między nawilżaniem a nawilżaniem. Krótko mówiąc - gdy Twoja skóra ma mało wody, potrzebuje nawilżenia, gdy jest sucha, potrzebuje oleju i nawilżenia.


Oba są równie ważne dla naszej skóry. Na szczęście istnieje olejek eteryczny kocanki piaskowej, który poradzi sobie z obydwoma, więc nie trzeba kupować osobnych kosmetyków, wystarczy jeden, który zawiera kocanka piaskowa.

Antyzapalny

Kosmetyki, jedzenie, woda, powietrze i wiele innych rzeczy może zaszkodzić naszej skórze. Może powodować zaczerwienienie, swędzenie, egzemę lub suchość skóry. Olej z nieśmiertelnika może zmiękczyć i zmniejszyć wszystkie te niedogodności, uczynić skórę spokojną i przynieść ulgę.

 

Wniosek - co musisz wiedzieć o kocance piaskowej (Helichrysumie)

Co zawdzięczamy olejkowi Helichrysum:

  • kompleksowo regeneruje komórki skóry
  • pomaga w pokonywaniu wolnych rodników
  • wygładza zmarszczki
  • zwiększa produkcję kolagenu i mikrokrążenie
  • nawilżające, nawilżające i tonizujące skórę
  • przeciwzapalny
  • zmniejsza zaczerwienienie, oparzenia i swędzenie

Kosmetyki pielęgnacyjne zawierające olejek kocanki piaskowej będą miały niesamowity wpływ na Twoją twarz. Możesz mieć pewność, że Twoja skóra będzie nawilżona, nawilżona, ukojona i zregenerowana w naturalny sposób.

Ponadto, dzięki zawartym w oleju przeciwutleniaczom, Twój kolagen będzie produkowany szybciej i skuteczniej, co ostatecznie sprawi, że Twoja skóra będzie wyglądać młodziej przez długi czas."Bądź jak Immortelle, bądź pozytywny, pozostań silny, pozostań wieczny"

← Starszy post Nowszy post →

zostaw komentarz

all articles

beauty cosmetics

Sucha skóra - jak się przed nią chronić?

Ruben Steinfeld Przez Ruben Steinfeld

Najzdrowsze owoce na poprawę kondycji skóry

Ruben Steinfeld Przez Ruben Steinfeld

ŁATWE I SKUTECZNE MASKI NA WŁOSY DOMOWEJ ROBOTY

Ruben Steinfeld Przez Ruben Steinfeld

SKWALAN - DLACZEGO TWOJA SKÓRA GO POTRZEBUJE?

Ruben Steinfeld Przez Ruben Steinfeld